więcej

Inicjatywa referendalna w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek przed upływem kadencji

W dniu 1 sierpnia 2022 r. do Burmistrza Gminy Koźminek wpłynęło powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek Iwony Michniewicz przed upływem kadencji.

W dniu 2 sierpnia 2022 r. do Komisarza Wyborczego w Kaliszu I wpłynęło powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek Iwony Michniewicz przed upływem kadencji.

W dniu 3 sierpnia 2022 r. Komisarz Wyborczy w Kaliszu I odmówił przyjęcia powiadomienia o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek Iwony Michniewicz przed upływem kadencji.

W dniu 17 sierpnia 2022 r. do Burmistrza Gminy Koźminek ponownie wpłynęło powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek Iwony Michniewicz przed upływem kadencji.

W dniu 17 sierpnia 2022 r. do Komisarza Wyborczego w Kaliszu I ponownie wpłynęło powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Gminy Koźminek Iwony Michniewicz przed upływem kadencji.

Pełnomocnikiem grupy inicjatywnej jest pan Stanisław Grzegorz Nawrocki.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  03-08-2022 16:17

  Wprowadził:

  Paweł Lańduch

 • zobacz cały rejestr

 • Data modyfikacji

  03-08-2022 16:23

  Wprowadził:

  Paweł Lańduch

 • Data modyfikacji

  04-08-2022 13:47

  Wprowadził:

  Paweł Lańduch

 • Data modyfikacji

  18-08-2022 15:33

  Wprowadził:

  Paweł Lańduch

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij